Máte dotaz?

Podzimní trápení - prevence

14.10.2015 I Podzimní trápení » Podzimní trápení - prevence

PREVENCE

Jediná správná homeopatická prevence je správný konstituční lék. Všechny ostatní směsi a komerční homeopatické pokusy mohou způsobit potlačení, prooving a nové symptomy, které si uživatel rozhodně neobjednal.

Homeopaticky nemá cenu léčit lehounké stavy - proto uvádím přírodní a režimovou léčbu. Nechoďte s kanonem na komára, homeopatie má větší sílu, než se obecně míní. Když už, počkejte na jasné a vyhraněné symptomy - pak podáte lék jistěji, bez váhání a s větší nadějí na úspěch.

Hodně velký význam mají probiotika, bude jim určen příští článek. Zatím jen krátce - na našem trhu je opavský produkt Bactoral, opravdu povedená věc. Je určen všem pacientům, kteří mají časté nemoci horních cest dýchacích, anginy, záněty uší, rýmy, záněty dutin, záněty dutiny ústní, paradontózu, kazivost zubů. Obsahuje kmen bakterie, který ti šťastnější mají přirozeně ve slinách. Dokáže produkovat tak silné antibiotikum, že těchto cca 5% lidí nikdy nemá bakteriální infekci přilehlých tkání. Cucá se jedna večer po vyčištění zubů 10 dní po sobě a chrání dalších 3 - 12 měsíců (nebo do přeléčení antibiotiky).

Význam mají i omega mastné kyseliny (přirozeně v mořských rybách, řepkovém a lněném oleji).

Pro svá miminka uděláte do budoucnosti nejvíc, budete - li je KOJIT. Když to nejde (cca ve 4% případů), volte mléko s dostatečným obsahem probiotik a prebiotik (označené FOS/GOS), s omega mastnými kyselinami.

SEO